ارائه خدمات مرکز تماس از طریق مکالمه تلفنی، چت و ایمیل

ما در مرکز تماس سپنتا با 15 سال سابقه در حوزه خدمات مرکز تماس، همکاری با برترین کسب‌و‌کارها و سازمان‌های ایرانی و برقراری ارتباط با هزاران مشتری از طریق کانال‌های ارتباطی مختلف مثل مکالمه تلفنی، تیکت، چت و ایمیل به گنجینه‌ای از تجربیات رسیده‌ایم تا بتوانیم به بهترین شکل بخشی از فرایند سازمان‌تان را برعهده بگیریم. مرکز تماس سپنتا می‌تواند در حوزه‌های پشتیبانی، بازاریابی تلفنی، فروش تلفنی، نظرسنجی و تحقیقات بازار به شما کمک کند. ما به شما کمک می‌کنیم تا هزینه‌های‌تان را کاهش دهید، بر روی سایر خدمات‌تان تمرکز کنید، ارتباط بهتری با مشتریان‌ داشته باشید و فروش‌تان را افزایش دهید.

نیاز به دریافت مشاوره دارم

15+

تجربه در خدمات مرکز تماس

7/24

پشتیبانی شبانه‌روزی

250+

پرسنل متخصص

مرکز تماس سپنتا چه خدماتی ارائه می‌کند؟

خدمات ما در سپنتا شامل 4 بخش بازاریابی تلفنی، فروش تلفنی، کمپین نظرسنجی، تحقیقات بازار و خدمات پشتیبانی است. تمام این خدمات براساس یک دستور کار شامل اطلاعات کسب‌و‌کار شما، پرسونای مخاطبان و مشتریان‌تان، نحوه ثبت وقایع و اسکریپت‌ها به تیم مرکز تماس داده می‌شود تا بتوانند متناسب با فرهنگ و نیاز شما با مشتریان‌تان ارتباط برقرار کنند.

بازاریابی تلفنی

داشبورد مدیریتی نرم افزار مرکز تماس سپنتا برپایه گزارشات طراحی شده است. مدیر مرکز تماس می‌تواند در یک نگاه تعداد تماس‌ها و شاخص‌هایی مثل CSat، AHT، AWT و… را مشاهده کند.

هیچ تماسی را از دست نمی‌دهید

فروش تلفنی

مدیران مرکز تماس معمولا برای تهیه گزارشات، اطلاعات را از نرم‌افزار می‌گیرند و در اکسل KPIها را محاسبه می‌کنند؛ سپنتا به دلیل ارائه گزارشات آماری و تحلیلی شما را ‌بی‌نیاز از هر ابزار محاسبه می‌کند.

هیچ تماسی را از دست نمی‌دهید

رضایت‌سنجی

از طریق وال‌برد می‌توانید گزارشات مهم مرکز تماس را روی مانیتور بگذارید تا تمام اعضای مرکز تماس در جریان اتفاقات و تغییرات گزارش تماس‌ها، میزان نظر‌سنجی و وضعیت اپراتورها باشند.

هیچ تماسی را از دست نمی‌دهید

تحلیل و ارزیابی تماس

از طریق پنل مانیتورینگ تماس می‌توانید وضعیت لحظه‌ای تماس‌های ورودی و خروجی، صف‌ها و اپراتورها را مشاهده و در صورت لزوم مکالمه‌ای را شنود کنید.

هیچ تماسی را از دست نمی‌دهید

کنترل و تضمین کیفیت

پنل اپراتور سپنتا به اپراتورهای مرکز تماس کمک می‌کند تا ورود، خروج و استراحت خود را به سادگی ثبت کنند و به تاریخچه تماس‌های خود، فایل مکالمات و گزارش نظرسنجی دسترسی داشته باشند.

هیچ تماسی را از دست نمی‌دهید

تبدیل گفتار به متن

ما در سپنتا برای طراحی رابط کاربری (UI) نرم‌ افزار کال سنتر سپنتا ایده‌های زیادی را بررسی کردیم تا توانستیم به یک رابط ساده و کارآمد برسیم. رابط کاربری سپنتا بر اساس ایده «ساده و کارآمد» طراحی شده است.

هیچ تماسی را از دست نمی‌دهید