خدمات بازاریابی تلفنی (تله مارکتینگ)

با وجود این دسترسی به انواع سرویس‌های ارتباطی نوین؛ مکالمه تلفنی همچنان مهم‌ترین روش ارتباطات شخصی و کاری است و قلب تپنده بسیاری از کسب‌و‌کارها و سازمان محسوب می‌شود. برخلاف باور عموم، بازاریابی تلفنی همچنان یکی از مهم‌ترین روش‌های بازاریابی مستقیم است. ما در سپنتا با بیش از 15 سال تجربه در فروش تلفنی و تله‌مارکتینگ به شما کمک می‌کنیم تا بتوانید خدمات‌‌تان را به افراد بیشتری معرفی کنید و فروش‌تان را افزایش دهید.

تیم بازاریابی تلفنی سپنتا

برون‌سپاری «بازاریابی تلفنی» به سپنتا چه مزایایی دارد؟

شما می‌خواهید افرادی را که نمی‌شناسید قانع کنید تا خدمات و محصولات‌‌تان را بخرند؛ بنابراین باید روش‌های مذاکره تلفنی، شخصیت‌شناسی از روی صدا و لحن را بدانید و بتوانید جملات از پیش تعیین شده (اسکریپت تماس) را در زمان درست استفاده کنید. کارکنان مرکز تماس سپنتا به تمام این تکنیک‌ها مسلط هستند؛ بنابراین با سپردن فعالیت‌های مربوط به بازاریابی تلفنی به سپنتا فروش‌تان را افزایش خواهید داد و تمرکز‌تان را روی سایر فعالیت‌های سازمان می‌گذارید.

مشاوره رایگان و استعلام قیمت

ارتباط بهتر با مشتریان

ما در سپنتا به‌شکل منظم دوره‌های مذاکره تلفنی و شخصیت‌شناسی تلفنی برگزار می‌کنیم و همیشه سعی می‌کنیم اطلاعا‌‌ت‌مان را به‌روز نگه داریم؛ این موضوع باعث می‌شود بتوانیم تعامل و ارتباط بهتری با مشتریان‌تان داشته باشیم.

هیچ تماسی را از دست نمی‌دهید

افزایش فروش و نرخ تبدیل

پس از 15 سال تجربه در حوزه خدمات مرکز تماس و پاسخ‌گویی به هزاران تماس تلفنی به گنجینه‌هایی از تجربه رسیده‌ایم تا بتوانیم با مکالمه تلفنی خدمات و محصولات بیشتری بفروشیم و مکالمات موثرتری داشته باشیم.

هیچ تماسی را از دست نمی‌دهید

اطلاع از وضعیت تماس‌ها

ما برای مدیریت تماس‌های فروش و بازاریابی تلفنی از نرم‌افزار مرکز تماس سپنتا استفاده می‌کنیم. این نرم‌افزار امکان ارائه گزارشات تحلیلی و آماری را دارد و از طریق این گزارشات شما را جریان وضعیت‌ تماس‌هایتان قرار دهیم.

هیچ تماسی را از دست نمی‌دهید

تمرکز بر سایر کارهای سازمان

یکی از روش‌های تمرکز؛ کاهش تعداد فعالیت‌های روزانه است. اگر کسب‌و‌کار یا سازمان شما در شرایطی است که پراکندگی فعالیت‌ها منجر به عدم تمرکز و کاهش کیفیت خدمات‌ شده است، ما بخشی از کارهای‌تان را برعهده می‌گیریم تا بتوانید بر سایر خدمات‌‌تان تمرکز کنید و خدمات‌تان را با کیفیت بهتری ارائه کنید.

هیچ تماسی را از دست نمی‌دهید

کاهش چشم‌گیر هزینه‌ها

اگر بخواهید تله مارکتینگ یا فروش تلفنی را خودتان انجام دهید، هزینه‌های نیروی متخصص مثل حقوق و مزایای قانونی، تجهیزات، گوشی تلفن، اقلام مصرفی، قبض تلفن و… برعهده شماست. با برون‌سپاری علاوه بر کاهش هزینه، کارهای‌تان را به تیمی متخصص می‌سپارید.

هیچ تماسی را از دست نمی‌دهید

بازاریابی تلفنی هدفمند

بازاریابی تلفنی چالش‌های زیادی دارد و نیاز به برنامه‌ریزی دارد. ما در مرکز تماس سپنتا پیش از شروع کار، بازار هدف شما را بررسی می‌کنیم. همچنین اگر نیاز به فروش تلفنی داشته باشید؛ با توجه به پرسونای مشتریان‌تان اسکریپ‌های اختصاصی طراحی می‌کنیم تا در نهایت مکالماتی هدفمند داشته باشیم.

هیچ تماسی را از دست نمی‌دهید

هوای کسب‌و‌کارتان را داریم

ما حساسیت‌های شما را درک می‌کنیم و تمام تلاش‌مان را می‌کنیم تا به بهترین شکل تمام فرایندهای درون‌سازمانی‌تان را اجرا کنیم و همانطور که می‌خواهید پاسخ‌گوی مشتریان‌تان باشیم. هر هفته گزارشات کاملی را در اختیار‌تان می‌گذاریم تا در جریان تمام امور کسب‌و‌کارتان باشید و با خیالی آسوده روی کارهای دیگر تمرکز کنید.

اعضای شرکت سپنتا

مراحل ارائه خدمات بازاریابی تلفنی در سپنتا

تله مارکتینگ چیزی فراتر از یک تماس تلفنی است و نیاز به برنامه‌ریزی و هدف‌گذاری دارد. ما در سپنتا بعد از 15 سال تجربه در ارائه خدمات برون‌سپاری و برقراری هزاران تماس‌ تلفنی به فرمولی برای رسیدن به موفقیت در ارتباطات تلفنی رسیده‌ایم که کمک می‌کند نتایج بهتری از مکالمات‌مان بگیریم.

بررسی شرح نیاز پیش از شروع بازاریابی تلفنی