خدمات نصب و راه اندازی VoIP

بیش از 15 سال است که در حوزه «خدمات VoIP، پشتیبانی VoIP و نصب و راه اندازی VoIP» فعالیت داریم و به ده‌ها کسب‌و‌کار و سازمان ایرانی کمک کرده‌ایم تا بتوانند از این سرویس نوین ارتباطی استفاده کنند. راه اندازی وُیپ به شما کمک می‌کند تا کنترل بهتری بر عملکرد کارکنان‌تان داشته باشید، هزینه‌های مکالمات را کاهش دهید، حتی یک تماس را در شبانه‌روز از دست ندهید و از از سانترال پاناسونیک منسوخ و پرهزینه به یک تکنولوژی ارتباطی نوین مهاجرت کنید.

درخواست مشاوره رایگان

15+

تجربه در خدمات VoIP

7/24

پشتیبانی شبانه‌روزی

250+

پرسنل متخصص

مزایای نصب و راه اندازی ویپ

راه اندازی وُیپ به شما کمک می‌کند تا کنترل بهتری بر عملکرد کارکنان‌تان داشته باشید، هزینه‌های مکالمه را کاهش دهید، حتی یک تماس را در شبانه‌روز از دست ندهید و از از سانترال پاناسونیک منسوخ و پرهزینه به یک تکنولوژی ارتباطی نوین مهاجرت کنید.

توقف تولید سانترال پاناسونیک

مزایای نصب و راه اندازی VoIP

بهترین جایگزینِ سانترال پاناسونیک

احتمالا شما هم خبر «توقف تولید سانترال پاناسونیک» را شنیده‌اید. این اتفاق باعث گران‌شدن تجهیزات، کم‌یاب‌شدن قطعات و حذف مراکز تعمیر و خدمات پس از فروش می‌شود. علاوه بر این موضوع، سانترال پاناسونیک به‌دلیل امکانات کم و هزینه سخت‌افزاری زیاد سال‌ها پیش از رده خارج شده بود که این تصمیم کمپانی پاناسونیک گواه همه‌چیز است. راه اندازی VoIP به شما کمک می‌کند که از قافله تکنولوژی‌های ارتباطی و رقبا‌ی‌تان عقب نمانید.

مزایای خدمات VoIP

مزایای نصب و راه اندازی VoIP

هیچ تماسی را از دست نمی‌دهید

برای اینکه هیچ تماسی را از دست ندهید؛ سرویس VoIP چندین راهکار در اختیارتان می‌گذارد. پاسخ‌گویی خودکار، مسیریابی تماس‌ها برای زمانی که قادر به پاسخ‌گویی نیستید و پاسخ‌گویی آسان به تماس‌ها در لحظاتی کا خارج از دفترکارتان، حتی زمانی که خارج از کشور هستید؛ از جمله راهکارهایی هستند که به شما کمک می‌کنند از هرکجا و هر زمان در دسترس باشید و هیچ تماسی را از دست ندهید.

هیچ تماسی را با نصب و راه اندازی VoIP از دست نمی‌دهید
بررسی رضایت مشتری با خدمات ویپ

مزایای نصب و راه اندازی VoIP

از میزان رضایت مشتریان‌تان بی‌خبر نمی‌مانید

راه اندازی ویپ این امکان را به شما می‌دهد تا بتوانید از نظر مشتریان‌تان درباره نحوه پاسخگویی کارمندان و نحوه خدمات مطلع شوید. این اطلاعات را می‌توانید از طریق نظرسنجی پس از مکالمه، پرسش‌نامه تلفنی، صندوق صوتی و بررسی فایل مکالمات به‌دست بیاورید.

مزایای خدمات VoIP

مزایای نصب و راه اندازی VoIP

کنترل و ارزیابی عملکرد کارکنان

یکی از دغدغه‌های مدیران کسب‌و‌کارها و سازمان‌ها، چگونگی کنترل و ارزیابی عملکرد کارکنانی‌ست که مکالمه تلفنی مهم‌ترین ابزار کاری آنها است. سیستم امتیازدهی به مکالمه، تعداد پاسخ به تماس‌های ورودی و برقراری تماس‌های خروجی، مدت زمان مکالمات، تماس‌های بی‌پاسخ، مدت زمان استراحت، زمان ورود و خروج از صف و بررسی مکالمات ضبط شده کمک زیادی در کنترل و ارزیابی عملکرد این پرسنل می‌کند.

کنترل و ارزیابی کارکنان با خدمات VOIP
کاهش هزینه مکالمه با خدمات VoIP