خدمات پشتیبانی VoIP | پشتیبانی انواع سرویس‌های مدیریت تماس وُیپ

سیستم تلفن VoIP مثل سایر سرویس‌های تحت‌شبکه درون‌سازمانی نیاز به پشتیبانی دارد و بهتر است برای داشتن سرویسی پایدار و بدون اختلال با یک شرکتِ متخصص قرارداد پشتیبانی VoIP ببندید. سپنتا با 15 سال تجربه در ارائه خدمات VoIP و نصب و راه اندازی VoIP آماده پشتیبانی از سیستم تلفن تحت‌شبکه شما است.

نیاز به دریافت مشاوره دارم

15+

تجربه در خدمات و پشتیبانی VoIP

7/24

پشتیبانی شبانه‌روزی

250+

پرسنل متخصص

لیلا کریمی

کارشناس فروش

درخواست دموی رایگان
02191001995

بدون قرارداد پشتیبانی VoIP چه چیزهایی را از دست می‌دهید؟

بدون قرارداد پشتیبانی ویپ سرویس‌تان هیچ‌وقت بروزرسانی نمی‌شود، مشکلات نرم‌افزاری‌تان رفع نمی‌شود، احتمال دارد سرویس‌تان هک شود، در صورت اختلال کسی نیست که مشکل سرویس تلفن ویپ را حل کند، تماس‌های‌‌تان را یکی پس از دیگری از دست می‌روند و از همه مهم‌تر آرامش‌تان را از دست می‌دهید.

آرامش‌تان را از دست می‌دهید

احتمالا تماس‌ تلفنی در سازمان شما اهمیت زیادی دارد که در حال خواندن این متن هستید، از دست‌‌دادن تماس و نگرانی‌ نبود شخصی که بتواند مشکل‌تان را حل کند باعث از دست رفتن آرامش‌تان می‌شود؛ به همین دلیل بهتر است برای پشتیبانی VoIP اقدام نمایید.

هیچ تماسی را از دست نمی‌دهید

نمی‌توانید مشکلات را در لحظه حل کنید

فرض کنید سرویس تلفن شما دچار اختلال شده است و آن لحظه در اوج ترافیک تماس‌های ورودی‌تان هستید و می‌‌‌خواهید مشکل‌تان در همان لحظه حل شود. اگر قرارداد پشتیبانی VoIP نداشته باشید زمان حل مشکل‌تان به تعویق خواهد افتاد.

هیچ تماسی را از دست نمی‌دهید

سرویس‌تان به‌روزرسانی نمی‌شود

عدم بروزرسانی سیستم تلفن VoIP باعث می‌شود که مشکلات نرم‌افزاری رفع نشوند و حفره‌های امنیتی سیستم شما پابرجا بمانند. این موارد علاوه بر اختلال در مکالمات تلفنی، احتمال هک سرویس تلفن ویپ و دسترسی غیرمجاز را به خطوط تلفن افزایش می‌دهند.

هیچ تماسی را از دست نمی‌دهید

مشتریان‌تان را از دست می‌دهید

بدیهی است که اگر قرارداد پشتیبانی ویپ نداشته باشید، در صورت بروز اختلال، امکان برقراری تماس وجود نخواهد داشت و تماس‌ مشتریان‌تان را از دست می‌دهید. مشتریان شما توقع دارند همیشه در دسترس باشید و بدون تاخیر به تماس آنها پاسخ دهید.

هیچ تماسی را از دست نمی‌دهید

مراحل دریافت خدمات پشتیبانی VoIP از سپنتا چگونه است؟

سپنتا در کنار شماست

15+

تجربه در خدمات و پشتیبانی VoIP

7/24

پشتیبانی شبانه‌روزی