نرم افزار مرکز تماس سپنتا

نرم افزار مرکز تماس سپنتا توانایی مدیریت هزاران تماس روزانه را دارد و از طریق وال‌برد و گزارشات پیشرفته آماری و تحلیلی، بر اساس مهم‌ترین KPIها وضعیت عملکرد مرکز تماس را نشان می‌دهد. اپراتورهای مرکز تماس نیز از طریق پنل اختصاصی خود می‌توانند ورود، خروج و استراحت خود را ثبت کنند و به دفترچه تلفن، نظرسنجی، فایل ضبط شده و تاریخچه تماس‌های خود دسترسی داشته باشند.

دموی رایگان

80%

افزایش رضایت مشتری

10000+

 تماس روزانه

نرم‌افزار مرکز تماس سپنتا چه امکاناتی را در اختیارتان می‌گذارد؟

نرم افزار مرکز تماس سپنتا از طریق پنل اختصاصی اپراتور، داشبورد مدیریتی، گزارش‌گیر پیشرفته KPIمحور و وال‌برد به شما کمک می‌کند تا به بهترین شکل مرکز تماس‌تان را مدیریت، تحلیل و ارزیابی کنید.

داشبورد مدیریتی

داشبورد مدیریتی نرم افزار مرکز تماس سپنتا برپایه گزارشات طراحی شده است. مدیر مرکز تماس می‌تواند در یک نگاه تعداد تماس‌ها و شاخص‌هایی مثل CSat، AHT، AWT و… را مشاهده کند.

هیچ تماسی را از دست نمی‌دهید

گزارش پیشرفته

مدیران مرکز تماس معمولا برای تهیه گزارشات، اطلاعات را از نرم‌افزار می‌گیرند و در اکسل KPIها را محاسبه می‌کنند؛ سپنتا به دلیل ارائه گزارشات آماری و تحلیلی شما را ‌بی‌نیاز از هر ابزار محاسبه می‌کند.

هیچ تماسی را از دست نمی‌دهید

وال‌برد

از طریق وال‌برد می‌توانید گزارشات مهم مرکز تماس را روی مانیتور بگذارید تا تمام اعضای مرکز تماس در جریان اتفاقات و تغییرات گزارش تماس‌ها، میزان نظر‌سنجی و وضعیت اپراتورها باشند.

هیچ تماسی را از دست نمی‌دهید

مانیتورینگ تماس‌ها

از طریق پنل مانیتورینگ تماس می‌توانید وضعیت لحظه‌ای تماس‌های ورودی و خروجی، صف‌ها و اپراتورها را مشاهده و در صورت لزوم مکالمه‌ای را شنود کنید.

هیچ تماسی را از دست نمی‌دهید

پنل اختصاصی اپراتور

پنل اپراتور سپنتا به اپراتورهای مرکز تماس کمک می‌کند تا ورود، خروج و استراحت خود را به سادگی ثبت کنند و به تاریخچه تماس‌های خود، فایل مکالمات و گزارش نظرسنجی دسترسی داشته باشند.

هیچ تماسی را از دست نمی‌دهید

رابط کاربری ساده

ما در سپنتا برای طراحی رابط کاربری (UI) نرم‌ افزار کال سنتر سپنتا ایده‌های زیادی را بررسی کردیم تا توانستیم به یک رابط ساده و کارآمد برسیم. رابط کاربری سپنتا بر اساس ایده «ساده و کارآمد» طراحی شده است.

هیچ تماسی را از دست نمی‌دهید

چرا نرم‌ افزار کال سنتر سپنتا؟

یکی از خدمات اصلی ما «برون‌سپاری مرکزتماس» است و تا امروز توانستیم بخش زیادی از فرایندهای درون‌سازمانی ده‌ها کسب‌و‌کار و سازمان دولتی را برعهده بگیریم. «نرم افزار مرکز تماس سپنتا» حاصل 15 سال تجربیات تلخ‌و‌شیرین ما در این حوزه است؛ بنابراین به‌خوبی می‌دانیم که شرکت‌ها برای مدیریت مرکز تماس به چه امکاناتی نیاز دارند. ما از طریق همین نرم‌افزار پاسخ‌گویی هزاران تماس مخابرات تهران، شرکت دیوار، کافه بازار، بلد و کارنامه را برعهده داشتیم.

نرم افزار مرکز تماس سپنتا
پشتیبانی نرم افزار مرکز تماس سپنتا

365 روز پشتیبانی رایگان

از زمان استقرار نرم افزار کال سنتر سپنتا، 365 روز پشتیبانی رایگان شما شروع می‌شود.

آموزش کار با نرم‌افزار

پس از استقرار نرم افزار برای استفاده بهتر از نرم افزار 1 جلسه آموزش کامل کار با نرم‌افزار به شکل آنلاین یا حضوری در مرکز تماس شما برگزار خواهد شد

آموزش کار با نرم افزار مرکز تماس سپنتا