درباره سپنتا

اولین جرقه‌های ذهن‌مان برای حضور در حوزه فناوری اطلاعات، در تهران و در سال 1379 خورد. کارمان را با ارائه خدمات شبکه در یک دفتر کوچک و در منطقه هفت‌تیر تهران آغاز کردیم. با توجه به توانایی افراد تیم و ذهن بلندپروازانه‌ای که داشتیم، رفته‌رفته ایده‌هایی بزرگ‌تر به ذهنمان خطور کرد و تصمیم گرفتیم خدماتی گسترده‌تر عرضه کنیم؛ ارائه سرویس اینترنت پرسرعت از طریق کارت‌های اعتباری Dial-up شروع مسیر پرپیچ‌و‌خم و پیشرفت سپنتا برای ارائه اینترنت پرسرعت ADSL و تبدیل‌شدن به یکی از شرکت‌های پیشرو در حوزه فناوری اطلاعات شد.

اما داستان ما به‌ همین‌جا ختم نشد. مشتریان ما روز‌به‌روز درحال افزایش بودند و پاسخ‌گویی به این تعداد افراد یک چالش جدید برای‌مان ایجاد کرده بود. در روزهایی که به‌فکر حل این مسئله بودیم، ایده راه‌اندازی شرکتی دیگر برپایه ارائه خدمات برون‌سپاری فرایند (BPO) به ذهنمان رسید؛ شرکتی که علاوه بر حل مسئله خودمان، بتواند به شرکت‌های دیگر نیز کمک کند و باری از روی دوش‌شان بردارد. این ایده با همراهی جمعی از فارغ‌التحصیلان دانشگاه یزد منجر به تولد «شرکت تعاونی سیستم‌های نوین ارتباطی سپنتا» در سال 1385 در شهر یزد شد.

ما برای ارائه خدمات مرکز تماس و برون‌سپاری فرایند‌ کسب‌و‌کارها نیاز به ابزارهایی برای مدیریت و ارزیابی داشتیم که نرم‌افزار مرکز تماس مهم‌ترین آنها بود. این نیاز باعث تولد «نرم‌افزار مرکز تماس سپنتا» شد؛ نرم‌افزاری برپایه تکنولوژی VoIP که توانست در ده‌ها کسب‌و‌کار و سازمان ایرانی قد علم کند و ده‌ها هزار تماس روزانه را مدیریت و براساس مهم‌ترین KPIها ارزیابی کند.

باافتخار در این 15 سال توانستیم به‌عنوان ارائه‌دهنده «خدمات برون‌سپاری (BPO) و نرم افزار مرکز تماس» بخش زیادی از فرایندهای داخلی صدها کسب‌و‌کار و سازمان دولتی را برعهده بگیریم و پاسخ‌گوی هزاران تماس مشتریان‌شان باشیم و به اشتغال بیش از هزار جوان ایرانی کمک کنیم. این موفقیت‌ها سقف آرزوهای ما نیست؛ ما همچنان در مسیر رشد و شکوفایی هستیم و می‌دانیم که این جایگاه پایان داستان ما نیست.

چشم انداز

چشم‌انداز ما رسیدن به جایگاهی‌ست که نرم‌افزار مرکز تماس رینگ به‌عنوان یکی از سه گزینه اول سازمان‌ها باشد و فعالان حوزه خدمات مشتری و مرکز تماس ما را به‌عنوان تنها مرجع و منبع قابل اعتماد فارسی‌زبان در حوزه آموزش و پژوهش بدانند.

مأموریت

ماموریت ما افزایش آگاهی مدیران کسب‌و‌کارها و سازمان‌ها درباره خدمات برون‌سپاری و مرکز تماس است. همچنین تلاش می‌کنیم تا با آموزش و مقالات تالیفی به افزایش دانش افراد فعال این حوزه کمک کنیم.

 

ارزش ها

مهم‌ترین ارزش‌های ما صداقت، شفافیت و وظایف اجتماعی است. ما پیش از هر چیز به این فکر می‌کنیم که چقدر خدمات ما باعث تغییر، تحول و خلق ارزش در کسب‌و‌کارها، سازمان‌ها و افراد می‌شود.

 

گواهی نامه و مجوز ها

یاد بود ها

ما مشتاقانه منتظر همکاری با شما هستیم