مرکز تماس ابری | مکالماتی بر فراز ابرها!

نرم‌افزار مرکز تماس ابری سرویسی مبتنی بر تکنولوژی ابر (Cloud Computing) است که براساس مدل نرم‌افزار به‌عنوان سرویس (SaaS) عرضه می‌شود. در واقع شما به‌جای خرید کامل نرم‌افزار، با پرداخت حق اشتراک ماهیانه یا سالیانه از همان خدمات روی بستر اینترنت استفاده می‌کنید و نیازی به خرید هیچ‌ سخت‌افزاری ندارید. تنها چیزی که نیاز دارید اینترنت پایدار و یک تلفن‌ نرم‌افزاری یا سخت‌افزاری است. با استفاده از کال سنتر ابری از هر کجا و در هر زمان در دسترس هستید و هزینه‌های‌تان را به‌شکل چشم‌گیری کاهش می‌دهید

دموی رایگان و قیمت مرکز تماس ابری

15+

تجربه در خدمات مرکز تماس

7/24

پشتیبانی شبانه‌روزی

250+

پرسنل متخصص

از هر کجا و هر زمان در دسترس باشید

سرور مرکز تماس ابری روی بستر اینترنت همیشه در دسترس است؛ بنابراین فرقی نمی‌کند کجا و در چه ساعتی از شبانه‌روز هستید؛ از هر کجا و هر زمان می‌توانید پاسخ‌گوی تماس‌های‌تان باشید و به‌آسانی با شماره تلفن ثابت خودتان تماس خروجی بگیرید.

عدم نیاز به خرید تجهیزات

شما برای استفاده از سرویس مرکز تماس ابری فقط نیاز به یک اینترنت پایدار دارید تا بتوانید به سرور مورد نظر وصل شوید و از تمام خدمات از طریق اینترنت استفاده کنید. شما فقط هزینه استفاده از خدمات را می‌دهید و هیچ نیازی به خرید سخت‌افزارهای مختلف و سرور نخواهید داشت.

هیچ تماسی را از دست نمی‌دهید

دسترسی از هر کجا و هر زمان

دسترسی به مرکز تماس ابری از طریق اینترنت است؛ بنابراین فرقی نمی‌کند کجای این کره‌ی خاکی باشید! اگر دسترسی به اینترنت آزاد داشته باشید از هر کجا و در هر ساعت از شبانه‌روز به سرویس مدیریت تماس خود دسترسی دارید و به‌راحتی می‌توانید به تماس‌ها‌ی‌تان پاسخ دهید مدیریت کنید.

هیچ تماسی را از دست نمی‌دهید

پشتیبانی رایگان و مدیریت آسان

بر خلاف سرویس‌های درون‌سازمانی پشتیبانی سرویس‌های ابری برعهده سرویس‌دهنده‌ است؛ بنابراین دیگر نیازی به قرارداد پشیبانی و هزینه‌های اینچنینی ندارید. از آنجایی که ارتباط از طریق یک آدرس IP است، مدیریت و دسترسی به این سرویس نیز بسیار آسان است.

هیچ تماسی را از دست نمی‌دهید

نرم‌افزار مرکز تماس ابری به شما کمک می‌کند تا ارتباطی بی‌مرز با کارشناسان‌تان داشته باشید و تماس‌های‌تان را به هر شخص در هر نقطه جغرافیایی به‌سادگی مسیردهی کنید.

«نرم‌افزار مرکز تماس ابری»

Yoga takes you into the present moment. The only place where life exists.

اگر به دنبال استفاده از یک سرویس مدیریت تماس بدون خرید تجهیزات هستید، نرم‌افزار مرکز تماس ابری بهترین گزینه برا شماست. بدون خرید هیچ سخت‌افزار، بدون اشغال‌شدن بخشی از دفترکارتان و صرف هزینه‌های جانبی می‌توانید از تمام خدمات یک نرم‌افزار مرکز تماس حرفه‌ای مثل داشبورد مدیریتی، گزارشات آماری و تحلیلی، پنل اپراتور، تلفن گویا، صف تماس و… استفاده کنید.

مرکز تماس ابری